Ubytování u Attersee ve 4* hotelu s pláží

 

Hledáte ubytování u Attersee? U jednoho z nejoblíbenějších jezer Horního Rakouska? Pak máme pro vás roky ověřený hotel, který se nachází přímo na pobřeží a vy si zde můžete vychutnat ničím nerušený pobyt.

Hotel Stadler am Attersee najdete v obci Unterach na pobřeží již zmiňovaného jezera Attersee a nabízí soukromou pláž, velký trávník na opalování a Wi-Fi dostupné zdarma ve vstupní hale.

Ubytování u Attersee - Hotel Stadler am Attersee

Ubytování u Attersee

Ubytování u Attersee je ideální jak pro samotné páry, tak si zde na své přijdou i rodiny s dětmi. Děti zde mají navíc k dispozici hernu a hřiště.


Jedná se o jeden z námi nejoblíbenějších hotelů, který u Attersee doporučujeme a v letní sezóně bývá většinou plně obsazený. Doporučujeme tedy s rezervací neotálet. 

REZERVACE HOTELU STADLER U ATTERSEE 

ZDE


Ubytování u Attersee - Hotel Stadler am Attersee

Ubytování u Attersee - Hotel Stadler am Attersee

Ubytování u Attersee - Hotel Stadler am Attersee

Co se týče stravování, k ubytování je většinou již zahrnuta snídaně (zjistíte vždy v informacích u rezervace). Večeře je možné přikoupit dopředu či na místě. Případně můžete vyzkoušet jiné restaurace v okolí.

Do centra obce Nussbach am Attersee to budete mít cca 5 kilometrů a ideální je samozřejmě dopravit se sem vlastním vozem. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma.


Je Hotel Stadler am Attersee ve vašem termínu obsazený? Vyhledejte si jiné ubytování u tohoto jezera: 

> Akční ubytování u Attersee ZDE << 


Proč zvolit pro vaši dovolenou Attersee?

Jezero Attersee je ideálním místem pro milovníky přírody a vodních sportů. S rozlohou přesahující 46 km² poskytuje jezero dostatek prostoru pro různé aktivity. Od běžného koupání a plavání přes potápění až po jachting a rybaření. Věříme, že si zde každý najde to své. Čistá voda láká k osvěžujícím koupelím a vodním sportům, zatímco malebné horské scenérie poskytují úžasnou kulisu pro vycházky, pěší túry a cyklistiku kolem jezera.

Ideální čas pro dovolenou u jezera je od května do října s tím, že ideální teplota na koupání je zde cca od poloviny června do začátku září. Attersee však není turistickým cílem jen kvůli vodním aktivitám. Doporučujeme naplánovat si i výlety do přírody , kterých se v okolí nabízí opravdu spousta. Z těch nejzajímavějších zmiňujeme Traunsee, Mondsee, Fuschlsee či Wolfgangsee. Nechte se inspirovat u nás na webu Rakouská jezera. 


Mohlo by vás také zajímat: